Wyklad Kasi Bialej w Chelmie, 17.01

wykłady, spotkania, odosobnienia, imprezy, wystawy, petycje, poszukuję, odstąpię...
baloo108
Posty: 27
Rejestracja: pn sty 05, 2009 14:06

Wyklad Kasi Bialej w Chelmie, 17.01

Nieprzeczytany post autor: baloo108 »

Witam,
Zapraszam wszystkich na wykład buddyjski w Chełmie. Będzie to pierwszy
publiczny buddyjski wykład w tym mieście. Zapraszamy wszystkich
zainteresowanych, mieszkańców Chełma i okolic.

A oto informacje na temat wykładu:

Nauczycielka: Kasia Biała
Temat: Czym jest Buddyzm?
Miejsce: Chełmski Dom Kultury, Plac Tysiąclecia 1, sala żółta
Czas: Sobota 17/01/2009
Zaczynamy o: 18:00
Wstęp: 5 zl

Do zobaczenia na wykładzie.
Awatar użytkownika
Ryu
ex Global Moderator
Posty: 1940
Rejestracja: sob kwie 05, 2008 23:04
Płeć: mężczyzna
Tradycja: Theravāda
Lokalizacja: Zgierz

Re: Wyklad Kasi Bialej w Chelmie, 17.01

Nieprzeczytany post autor: Ryu »

Nie ma Shouta to pisze tutaj. Czy jakis moderator mógłby te dwa tematy o wykładach przerzucic do odpowiedniego (moim zdaniem) działu "Strona główna forum » DHARMA » Buddyzm Tybetański » Ogłoszenia"

Wrzucający też mogliby pamiętać, że ich szkoła to nie jest jedyna szkoła buddyjska i przynajmniej przy wykładach w stylu "Czym jest Buddyzm" wyraźnie zaznaczać, że nauczyciel jest na przykłąd z DD (tak jak to jest w tym przypadku wnioskując po mailu)
Jestem właścicielem mojej kammy, spadkobiercą mojej kammy, zrodzony z mojej kammy, związany z moją kammą, istnieję wspierany przez moją kammę. Jakąkolwiek kammę stworzę, czy dobrą czy złą, będę jej spadkobiercą.
Obrazek
baloo108
Posty: 27
Rejestracja: pn sty 05, 2009 14:06

Re: Wyklad Kasi Bialej w Chelmie, 17.01

Nieprzeczytany post autor: baloo108 »

Pierwotnie post został zamieszczony w dziale Buddyzm Tybetański, w Ogłoszeniach. Jednak moderator postanowił przenieść ten post po swojemu, tam, gdzie mu to bardziej pasowało (nie po raz pierwszy zresztą).
Pozdrawiam serdecznie,
baloo
Awatar użytkownika
iwanxxx
Admin
Posty: 5373
Rejestracja: pn lis 17, 2003 13:41
Płeć: mężczyzna
Tradycja: Buddhadharma
Lokalizacja: Toruń

Re: Wyklad Kasi Bialej w Chelmie, 17.01

Nieprzeczytany post autor: iwanxxx »

Poprosimy jeszcze o informację kto jest organizatorem wydarzenia.
baloo108
Posty: 27
Rejestracja: pn sty 05, 2009 14:06

Re: Wyklad Kasi Bialej w Chelmie, 17.01

Nieprzeczytany post autor: baloo108 »

A, oczywiście :)
Grupa medytacyjna z Zamościa, z Buddyjskiego Związku Diamentowej Drogi Linii Karma Kagyu.
Pozdrawiam serdecznie,
baloo
Awatar użytkownika
kunzang
Admin
Posty: 12729
Rejestracja: pt lis 14, 2003 18:21
Płeć: mężczyzna
Tradycja: yungdrung bon
Lokalizacja: zantyr

Re: Wyklad Kasi Bialej w Chelmie, 17.01

Nieprzeczytany post autor: kunzang »

Witam
Ryuu pisze:Nie ma Shouta to pisze tutaj. Czy jakis moderator mógłby te dwa tematy o wykładach przerzucic do odpowiedniego (moim zdaniem) działu "Strona główna forum » DHARMA » Buddyzm Tybetański » Ogłoszenia"
Działy ogłoszenia w panelach tematycznych powstały z zamysłem zamieszczania ogłoszeń o wykładach wykwalifikowanych nauczycieli buddyjskich, czyli np lamy Olego, Tengi Rinpcze, Namkhai Norbu Rinpocze, czy lamy Rinczena itp Natomiast ogłoszenia tyczące się odosobnień, czy wykładów prowadzony czy to przez tzw podróżujących nauczycieli, czy instruktorów medytacji itp z różnych sang, tak jak miały, tak mają swe miejsce tutaj - w tym panelu. Nie wszystko jeszcze dokładnie przejrzałem, tak więc jeszcze drobny miszmasz może być, ale z czasem zakładam i zasada stanie sie jasna i drobny miszmasz zostanie uporządkowany.

Generalnie jest tak, że w panelach tematycznych, działy: ogłoszenia, media i publikacje odnoszą się do wykwalifikowanych nauczycieli dharmy buddyjskiej.

Pozdrawiam
kunzang
Awatar użytkownika
Ryu
ex Global Moderator
Posty: 1940
Rejestracja: sob kwie 05, 2008 23:04
Płeć: mężczyzna
Tradycja: Theravāda
Lokalizacja: Zgierz

Re: Wyklad Kasi Bialej w Chelmie, 17.01

Nieprzeczytany post autor: Ryu »

kunzang pisze:Witam(...)
Dzięki za wyjąsnienie. :)
Jestem właścicielem mojej kammy, spadkobiercą mojej kammy, zrodzony z mojej kammy, związany z moją kammą, istnieję wspierany przez moją kammę. Jakąkolwiek kammę stworzę, czy dobrą czy złą, będę jej spadkobiercą.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia”