Maria Przyjemska - styczniowa trasa, południowa Polska

wykłady, spotkania, odosobnienia, imprezy, wystawy, petycje, poszukuję, odstąpię...
Awatar użytkownika
jw
Senior User
Posty: 2151
Rejestracja: śr lip 30, 2003 22:46
Płeć: mężczyzna
Tradycja: Tradycja Rogatego Buddy ;)
Kontakt:

Maria Przyjemska - styczniowa trasa, południowa Polska

Nieprzeczytany post autor: jw »

Maria Przyjemska - trasa (16-26 I)

2009.01.16 - 2009.01.26

16-17 I (piątek-sobota) - Kraków
18-19 I (niedziela-poniedziałek) - Kielce
20-21 I (wtorek-środa) - Częstochowa
22-23 I (czwartek-piątek) - Opole
24-25 I (sobota-niedziela) - Wrocław
26 I (poniedziałek) - Zielona Góra

Szczegóły na stronach ośrodków buddyzmu Diamentowej Drogi. Namiary na ośrodki na stronie:
http://buddyzm.pl/osrodki

Maria Przyjemska: doktorantka na Wydziale Badań Azji Środkowej na Uniwersytecie Humboldta w Berlinie oraz wykładowca w International Institute for Tibetan and Asian Studies (Malaga). Współautorka filmu dokumentalnego o współczesnych joginach i ośrodkach odosobnieniowych we Wschodnim Tybecie.
http://www.rogatybudda.pl
Wszystko, co napisałem powyżej wyraża wyłącznie moje prywatne opinie, chyba że zostało to WYRAŹNIE zaznaczone inaczej. Nikt nie musi się z nimi zgadzać.
Awatar użytkownika
jw
Senior User
Posty: 2151
Rejestracja: śr lip 30, 2003 22:46
Płeć: mężczyzna
Tradycja: Tradycja Rogatego Buddy ;)
Kontakt:

Re: Maria Przyjemska - styczniowa trasa, południowa Polska

Nieprzeczytany post autor: jw »

OPOLE

22 stycznia (czwartek) - godz 18.00
Uniwersytet Opolski, sala 112 Instytut Psychologii, pl. Staszica 1.
Wykład "Buddyzm na Wschodzie i na Zachodzie" (czyli opowieści o joginach Tybetu) połączony z pokazem zdjęć. Po wykładzie kolacja w ośrodku.

23 stycznia (piątek) - godz 20.00
wykład "Medytacja" w Ośrodku Sangha House, ul. Powstańców Śląskich 8/108.
http://www.rogatybudda.pl
Wszystko, co napisałem powyżej wyraża wyłącznie moje prywatne opinie, chyba że zostało to WYRAŹNIE zaznaczone inaczej. Nikt nie musi się z nimi zgadzać.
Awatar użytkownika
kunzang
Admin
Posty: 12729
Rejestracja: pt lis 14, 2003 18:21
Płeć: mężczyzna
Tradycja: yungdrung bon
Lokalizacja: zantyr

Re: Maria Przyjemska - styczniowa trasa, południowa Polska

Nieprzeczytany post autor: kunzang »

Tylko zapytam - czy jest Ona wykwalifikowanym nauczycielem dharmy, czy po prostu prezentuje na swych wykładach buddyzm?

Od razu rozjaśnię. Jak widać, mamy reorganizację na forum, która działu /a teraz działów/ ogłoszenia się miedzy innymi tyczy i chciałbym spróbować doprowadzić do tego, by w panelach poszczególnych szkół w tym dziale były ogłoszenia związane z wykwalifikowanymi nauczycielami buddyjskimi: lamami, gesze, dzierżycielami linii przekazu itp - i tylko z nimi. Natomiast pozostali, tak jak to miało miejsce do tej pory, mają panel ''Ogłoszenia'' do dyspozycji.
Awatar użytkownika
jw
Senior User
Posty: 2151
Rejestracja: śr lip 30, 2003 22:46
Płeć: mężczyzna
Tradycja: Tradycja Rogatego Buddy ;)
Kontakt:

Re: Maria Przyjemska - styczniowa trasa, południowa Polska

Nieprzeczytany post autor: jw »

kunzang pisze:Tylko zapytam - czy jest Ona wykwalifikowanym nauczycielem dharmy, czy po prostu prezentuje na swych wykładach buddyzm?

Od razu rozjaśnię. Jak widać, mamy reorganizację na forum, która działu /a teraz działów/ ogłoszenia się miedzy innymi tyczy i chciałbym spróbować doprowadzić do tego, by w panelach poszczególnych szkół w tym dziale były ogłoszenia związane z wykwalifikowanymi nauczycielami buddyjskimi: lamami, gesze, dzierżycielami linii przekazu itp - i tylko z nimi. Natomiast pozostali, tak jak to miało miejsce do tej pory, mają panel ''Ogłoszenia'' do dyspozycji.
Maria została również poproszona przez lamę Ole o to, aby nauczała Dharmy jako tzw. "podróżujący nauczyciel", podobnie jak ma to miejsce w w przypadku kilku innych osób, o których wykładach informacje są dostępne z poziomu niniejszego panelu.
http://www.rogatybudda.pl
Wszystko, co napisałem powyżej wyraża wyłącznie moje prywatne opinie, chyba że zostało to WYRAŹNIE zaznaczone inaczej. Nikt nie musi się z nimi zgadzać.
Awatar użytkownika
kunzang
Admin
Posty: 12729
Rejestracja: pt lis 14, 2003 18:21
Płeć: mężczyzna
Tradycja: yungdrung bon
Lokalizacja: zantyr

Re: Maria Przyjemska - styczniowa trasa, południowa Polska

Nieprzeczytany post autor: kunzang »

Witam
jw pisze:Maria została również poproszona przez lamę Ole o to, aby nauczała Dharmy jako tzw. "podróżujący nauczyciel", podobnie jak ma to miejsce w w przypadku kilku innych osób, o których wykładach informacje są dostępne z poziomu niniejszego panelu.
Dziękuje z a wyjaśnienie. Panele jeszcze nie są do końca uporządkowane - trochę się jeszcze w nich pozmienia.

Pozdrawiam
kunznag
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia”